USPEŠEN NASTOP DBV IPPON- na 2. JUDO TURNIRJU za pokal ŽOVNEK

Dne 14.4.2019 so se najmlajši tekmovalci Šole borilnih veščin IPPON SEVNICA, udeležili 2. JUDO turnirja za pokal ŽOVNEK, ki ga je v Braslovčah organiziralo ŠD ŽOVNEK. Mladi »Ippončki«, za katerimi je bil tudi uspešen pretekli vikend na državnem prvenstvu v Šempetru, so tudi ta vikend posegli po izjemnih uspehih. Šest članska ekipa pod vodstvom trenerja Romana KUMPA, je v skupni uvrstitvi osvojila odlično 3. mesto.
3.mesto PIPAN NIKOLA

»Ippončki«, mladi tekmovalci, ki so na preteklem državnem prvenstvu v ju-jitsu (Šempeter 7.4.2019) osvojili lepo bero medalj ( in tako bili najuspešnejša ekipa) so to nedeljo ponovno opozorili nase. Pomerili so se z vrstniki v sorodni veščini JUDO in tudi tukaj dokazali, da so dobri, srčni in strokovni mladi borci. Čeprav nekoliko naporno, a mladi »Ippončki« pravijo, da njihov čas že prihaja. ŠOLA BORILNIH ŠPORTOV – IPPON Sevnica, s strokovnim trenerski kadrom in množico mladih, željnih učenja, bodo poskrbeli, da se jim želje uresničijo. Vir: Arhi: DBV Ippon (mg)